شیوه های ارسال و پرداخت

شیوه های پرداخت سفارش

پرداخت آنلاین (فعال)

کاربران ژیوان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

پرداخت در محل (غیر فعال)

پرداخت هزینه سفارش هنگام تحویل کالا، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد و کارمزد پستی دارد و هم اکنور غیرفعال می باشد.

شیوه های ارسال سفارش

تحویل حضوری (تهران)

تمامی مشتریان می توانید سفارش خود را با روش تحویل حضوری، در سایت به صورت آنلاین ثبت و پس از دریافت پیامک مبنی برای آماده شدن سفارش، با مراجعه حضوری به آدرس فروشگاه سفارش خود را حضورا تحویل بگیرید.

alopake

الوپیک (تهران)

الوپیک بزرگ ترین سرویس حمل و نقل آنلاین مرسوله در تهران می باشد، ژیوان هم  تمامی سفارشاتی که مقصد آنها شهر تهران می باشد، را با الوپیک در کوتاه ترین زمان به مشتریان تحویل می دهد.

arm

پست پیشتاز (شهرستان ها)

پست پیشتاز بعد از پست ویژه، سریع‌ترین سرویس پستی در ایران است و همهٔ عملیات پستی آن از لحظه قبول مرسولات تا توزیع آن‌ها در داخل و خارج از کشور، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. در حال حاضر، مرسولات قبول شده در تهران به مقصد مراکز استان‌ها ظرف مدت ۲۴ ساعت به گیرندگان تحویل داده می‌شود. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درون‌شهری به گیرنده ۲۴ ساعت و برای شهرستان‌ها ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. این زمان در خارج از کشور بیشتر می‌باشد. البته مدت‌های ذکر شده در روزهای کاری می‌باشد و در روزهای تعطیل سرویس دهی انجام نمی‌گیرد. ژیوان هم سفارشات مشتریان را با پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می کند.

T-logo-min

تیپاکس (شهرستان ها)

تیپاکس مجموعه بی‌نظیر شصت ساله‌ای است که به دلیل وجود نیروهای متخصص و ماهر و عملکرد مناسب سازمانی هم کار کردن در آن لذت بخش است و هم مشتریانش به خوبی آن را می شناسند و به تجربه آن اعتماد کامل دارند. تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می کند با استفاده از تکنولوژی های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکار‌های مناسب، برای کسب و کار افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد. ژیوان هم سفارشات مشتریان را با تیپاکس به سراسر کشور ارسال می کند.

بستن
مقایسه